“Nocka w szkole” – edycja 2017

W dniach 5-6 maja odbyła się kolejna edycja nocnych przygód w naszej szkole. Dzieci miały okazję uczestniczyć w obozie przetrwania, na którym zmierzyły się z trudnymi zadaniami i podchodami z latarkami.

Zanim jednak zaczęła się właściwa część przygód, cała załoga musiała przejść chrzest bojowy:

Po ciężkich bojach nastąpił czas świętowania przy stołach. Na spragnionych i głodnych uczniów czekały herbaty i ciepłe hot dogi osobiście serwowane przez Panią Dyrektor:

Nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnych podchodów z latarkami. Uczniowie podzieleni zostali na dwie grupy, za wykonanie zadań czekała na nich słodka nagroda i… niespodzianka:

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele świetlicowi SP42:

Rano na wszystkich czekał poczęstunek. Kolejna udana edycja “Nocki w szkole”!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ