Obchody Dnia Ziemi w przedszkolu

Przedszkolaki wiedzą bardzo dobrze, że dbając o przyrodę dbają również o siebie. Jak co roku i tym razem 22 kwietnia wszystkie grupy przedszkolne świętowały Dzień Ziemi.

Dzieci obejrzały prezentację multimedialną Ziemia-nasza planeta, rozwiązywały quizy o ekologi, śpiewały piosenkę Planeta Ziemia oraz wykonywały szereg prac plastycznych i technicznych związanych z tematem. Dzieci chętnie grały w grę planszową, układały puzzle, zarówno tradycyjne, jak i te na tablicy multimedialnej, uczestniczyły w “zakodowanych”zadaniach przy wykorzystaniu kolorowych kubków oraz maty do kodowania. Pomysłom nie było końca. Przedszkolaki wykazały się niebywałą wiedzą, chętnie wykonywały wszystkie zadania, świetnie się przy tym bawiąc.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści