Ogólnopolski Tydzień Kariery

W dniu 28 października uczniowie z klasy 7d uczestniczyli w zawodoznawczych zajęciach warsztatowych w Technikum Transportowym nr 4 w Sosnowcu. Zajęcia zorganizowano w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Uczniowie zapoznali się z zawodami: technik eksploatacji portów i terminali oraz technik lotniskowych służb operacyjnych. Atrakcją była ścieżka pasażera, którą każdy przeszedł indywidualnie. Uczniowie zmierzyli się z zadaniem identyfikacji statków powietrznych, zlokalizowania położenia Międzynarodowej Stacji Kosmicznej oraz poznali alfabet lotniczy. Duże zainteresowanie młodzież wykazała zawodem marshallera, kilka osób już marzy o pracy w lotniskowych służbach operacyjnych!!!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści