Organizacja Zakończenia Roku Szkolnego

ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
W DNIU 26 CZERWCA 2020R.

 

W związku z pandemią COVID-19 w tym roku szkolnym nie będzie tradycyjnego uroczystego zakończenia roku szkolnego. Zgodnie z Państwa deklaracjami świadectwa uczniowie mogą odebrać osobiście w tym dniu zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej. W każdej sali lekcyjnej równocześnie może przebywać maksymalnie 12 osób – w sytuacji, gdy z jednej klasy jest więcej uczniów chętnych do osobistego odbioru świadectwa, dokładną godzinę odbioru świadectwa ustali wychowawca. Ze względu na konieczność zachowania procedur bezpieczeństwa do budynku szkoły mogą wejść jedynie uczniowie. Uczniowie odbierający świadectwa mają obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos, dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły oraz utrzymywania stosownego dystansu społecznego.
Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego będą mogli odebrać je w sekretariacie szkoły od 29.06.2020 lub we wrześniu.
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści