Pierwszy dzień wiosny w przedszkolu

21.03.22  powitaliśmy panią wiosnę. Pogoda w tym dniu była  wspaniała zatem wszystkie dzieci  wesoło bawiły się na terenie ogrodu przedszkolnego.

Każda  z grup witała wiosnę w różnoraki sposób – własnoręcznie wykonanymi kwiatkami, spacerem z kukłą Marzanny, balonikami.

Ponadto dzieci prowadziły baczne obserwacje -potrafiły wymienić i opisać  charakterystyczne cechy  wiosennej pogody i zachodzące zmiany w przyrodzie.
Wraz z nadejściem  tej pięknej pory roku  podjęliśmy postanowienie- będziemy częściej się uśmiechać  i w tym nastroju  przetrwamy  aż do lata.