PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ – „KUP PAN SZCZOTKĘ”

We wrześniu i październiku w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna o nazwie „Kup Pan szczotkę” na rzecz ubogich Kameruńczyków.  Akcja ta odbywała się w ramach kolejnej współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”. W wyniku akcji polegającej na zbiórce szczoteczek i past do zębów do siedziby fundacji mieszczącej się w Poznaniu wysłaliśmy:

  • 207 szczoteczek
  • 173 pasty
  • 5 kubeczków
  • 1 płyn do płukania jamy ustnej

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję! Szczególne słowa uznania kierujemy do tych uczniów, którzy na zakup darów dla dzieci z Afryki przeznaczyli pieniądze ze swojego „kieszonkowego”. Dziękujemy także uczniom klas IV i V, którzy przygotowali dary do wysłania! Zapraszamy do udziału w następnych akcjach przeznaczonych dla mieszkańców krajów misyjnych!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści