Dla rodziców: W zakładce "Nasza oferta" umieszczony został "Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023"

Podsumowanie cyklu akcji i konkursów organizowanych z okazji Dnia Ziemi

W dniach 23-27 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w cyklu akcji i konkursów organizowanych przez nauczycieli z okazji Dnia Ziemi. Odbyły się konkursy wiedzowe, plastyczne, fotograficzne, literackie i wokalne. Tegoroczne sosnowieckie Dni Ziemi organizowane były pod hasłem “Blisko Ziemi i drugiego człowieka”. Z okazji Dnia Geografa uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładzie pt. “Epoka potworów” na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego.

Oto wyniki konkursów:

KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ I TURYSTYCZNEJ

KATEGORIA: KLASY 1-3

Wyróżnienie

Zespół wokalny z klasy 1A

 

KATEGORIA: KLASY 4-7

SOLIŚCI

Miejsce 1 – Inga Dudek

Miejsce 2 – Natalia Zajfert, Gabrysia Wójcik

Miejsce 3 – Maja Kozyra

 

KATEGORIA: KLASY 4-7

ZESPOŁY

Miejsce 1 – Julita Psuj, Inga Gmiter, Maja Jabłczyńska, Magdalena Cichecka

Miejsce 2 – Paulina Tomczak,  Weronika Korczyńska, Natalia Wontek

 

LIGA GEOGRAFICZNA KLAS 7

Miejsce 1 – klasa 7D

Wiktoria Nadolna, Alicja Sikorska

 

Miejsce 2 – klasa 7D

Weronika Korczyńska, Weronika Łach

 

Miejsce 3 – klasa 7C

Jakub Gawlik,

Natalia Piasecka

 

KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZEJ

KATEGORIA: KLASY 4

Miejsce 1

Natasza Kuś – Chyżyńska

Miejsce 2

Franciszek Zawartka

Miejsce 3

Nicola Sitkowska

Łucja Baranowska

 

KATEGORIA: KLASY 5

Miejsce 1

Maja Kozyra

Miejsce 2

Aleksandra Szymczyk

Karolina Indyka

Miejsce 3

Inga Dudek

 

KATEGORIA: KLASY 6

Miejsce 1

Szymon Polewczak

Miejsce 2

Wiktor Rutkowski

Miejsce 3

Julia Reczko

 

SZKOLNY KONKURS – LISTY DLA ZIEMI

KLASY 1-3

MIEJSCE 1 – Maja Pawlak  kl. 1 A

MIEJSCE 2 – Julia Górska  kl. 2 B

MIEJSCE 3 – Dominik Nelaj kl. 3E

 

KLASY 4-7

MIEJSCE 1 – Amelia Kamińska kl. 4E, Kornelia Bubel kl. 6B

MIEJSCE 2 – Natalia Wontek kl. 7D

MIEJSCE 3 – Aleksandra Szymczyk kl. 5B

 

KONKURSY PLASTYCZNE

Kategoria “Rośliny chronione”

MIEJSCE 1 Aleksandra Szymczyk 5b

MIEJSCE 2 Wiktoria Piechowicz 5d

Gabrysia Wójcik 5c

MIEJSCE 3 Dominika Więckowska 5

Oliwia Świerczyna 5c

 

Kategoria “Zwierzęta chronione”

MIEJSCE 1 Kornelia Bubel 6b

MIEJSCE 2 Joanna Berak 6b

MIEJSCE 3 Marta Aksamit 6b

 

Kategoria “Krajobrazy warte zobaczenia”

MIEJSCE 1 Ola Grenda 4d

MIEJSCE 2 Karolina Irzyk 4d

MIEJSCE 3 Amelia Patej 4a

Wyróżnienie Mateusz Okaj 4e

 

OMNIBUS PRZYRODNICZY DLA KLAS DRUGICH

I miejsce: Berenika Szeliga, Natalia Kopyć, Roman Wojdyga,

II miejsce: Marcin Kata, Aleksandra Sobczyk, Michał Kijowski, Naira Muttalib,

III miejsce: Michał Ryszka, Michał Nadolny, Szymon Sagadyn.

 

KONKURS PRZYRODNICZY DLA KLAS TRZECICH

I miejsce: Filip Breur,

II miejsce: Piotr Winkler,

III miejsce: Iwo Wójtowicz.

 

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 1-3

Klasa III e:

I miejsce: Weronika Czaja,

II miejsce: Martyna Gocek,

III miejsce: Zuzanna Adamczyk.

Klasa II b:

I miejsce: Karol Żurek,

II miejsce: Bartłomiej Kuciński,

III miejsce: Julia Górska.

Klasa I a:

I miejsce: Aleksandra Dziuba,

II miejsce: Maja Pawlak,

III miejsce: Gabriela Kaczmarczyk.

Klasa I b:

I miejsce: Natasza Wirek,

II miejsce: Małgorzata Misztela,

III miejsce: Szymon Paciuch.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści