Podsumowanie konkursu programu “BohaterOn”

Od połowy października w naszej szkole był realizowany ogólnopolski program edukacyjny “BohaterOn- włącz historię!”, który upamiętnia Powstanie Warszawskie oraz jego uczestników. W naszej szkole odbył się konkurs na najciekawszy plakat lub lapbook upamiętniający to wydarzenie. Uczniowie mogli obejrzeć niektóre prace na szkolnej wystawie. Prac wpłynęło niezwykle dużo, bo ponad 30. Przyznaliśmy 10 wyróżnień za najciekawsze prace. Nagrodami były komiksy z serii “W imieniu Polski Walczącej” wydawnictwa Instytutu Pamięci Narodowej, breloczki oraz pinsy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Fundatorem nagród była Rada Rodziców naszej szkoły. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem.
 

 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści