Dla rodziców: W zakładce "Nasza oferta" umieszczony został "Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023"

POLSKA!! Uczniowie SP 42 Kochają Ręczną!!

W dniu 30.12.2014r uczniowie oraz rodzice naszej szkoły wzięli udział w Świątecznym turnieju rozgrywanym w hali popularnego Spodka w Katowicach w piłce ręcznej mężczyzn Chrismes Cup z udziałem reprezentacji POLSKI, WĘGIER, CZECH I SŁOWACJI . Wyjazd został zorganizowany przez Pana Grzegorza Mentel przy współpracy z ZPRP w Polsce oraz Ministerstwem Sportu w ramach organizowanego w naszej szkoły projektu “Szczypiornista Szkoła”. Głośny oraz kulturalny doping przełożył się na wyniki naszej Kadry, która odniosła przekonywujące zwycięstwa i wygrała cały turniej bez straty punktu. Może kiedyś na parkiecie zobaczymy w barwach biało-czerwonych absolwenta Naszej szkoły?!.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści