Poznajemy budowlane zawody

W dniu 31 października uczniowie z klas 8a i 8b  uczestniczyli w zawodoznawczych zajęciach warsztatowych w Technikum Architektoniczno – Budowlanym nr 2 w Sosnowcu.

Zajęcia zorganizowano w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Uczniowie zapoznali się z kierunkami kształcenia: technik budownictwa, technik architektury krajobrazu, a także monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, monter stolarki budowlanej, monter sieci i instalacji sanitarnych.

Uczniowie na zajęciach ” Kreatywny budowlaniec” , zmierzyli się z zdaniem dekoracji ściany kartonowo-gipsowej, na której tworzyli własne obrazy! Kolejną atrakcją były zajęcia ” Komputerowe projektowanie ogrodów”, podczas których młodzież uzyskała informacje nt. zawodu technik architektury krajobrazu. Atrakcją okazały się warsztaty ” Zostań bohaterem swojego domu” – prezentacja zawodu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści