Puchar Prezesa MSZS w lekkiej atletyce

Złote dziewczęta, brązowi chłopcy‼️Drużyna dziewcząt zdobyła Mistrzostwo, a drużyna chłopców zajęła III miejsce w drużynowych Mistrzostwach o Puchar Prezesa MSZS w lekkiej atletyce Igrzysk Dzieci‼️ Indywidualnie najwyższe lokaty zdobyli:
Rzut piłeczką palantową: 1 miejsce Klaudia Jasińska 2 miejsce Martyna Łakomska 1 miejsce Natan Zadęcki
Bieg 60 metrów: 2 miejsce Julia Ziółkowska 2 miejsce Paweł Gruszczyński 3 miejsce Adam Zynek
Bieg 300 metrów: 1 miejsce Aleksandra Cikalska
Bieg na 1000 metrów: 2 miejsce Dawid Babiracki
Pozostali uczestnicy, którzy mieli ogromny wpływ na wynik całej drużyny: Julia Górska, Michalina Wójcik, Zosia Leks, Emilia Skroban, Martyna Gocek, Natalia Maciejewska, Mateusz Bożek, Antoni Mentel, Mikołaj Mierzwa, Grzegorz Kościen, Bartłomiej Kuciński, Miłosz Ziółkowska, Oliwier Cybulko, Jakub Krochmal, Wojciech Raczek, Michał Kijowski.
Opiekunowie: Magdalena Zabielny, Grzegorz Mentel.

Gratulujemy

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści