Razem na święta

Nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolski projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem  na Święta”. W ramach akcji wykonano kartki świąteczne oraz bombki dla Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Zorganizowano rodzinne konkursy : „Stroik bożonarodzeniowy” oraz „Choinka”. Stroiki zostały przekazane do Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Sosnowcu. Przedszkole także, wzięło udział w bożonarodzeniowej akcji „Paczuszka dla maluszka”. Nasi wychowankowie wykonali upominki dla najbliższych. Zwieńczeniem naszych akcji są przedświąteczne występy jasełkowe.

 

 

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki wzajemnej życzliwości możemy sprawić, aby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści