Sosnowiecki Lider Ekologii

Zakończyła się V edycja konkursu „Sosnowiecki Lider Ekologii”. W poprzednim roku szkolnym pracownicy i uczniowie naszej szkoły zbierali zużyte baterie i przynosili je szkoły. Wszyscy dbaliśmy w ten sposób o środowisko naszej planety. W zbiórkę zużytych baterii zaangażowanych było wielu uczestników. W sumie nasza szkoła przekazała 202 kilogramy zużytych baterii. Brawo! J Poniżej wymieniamy nazwiska 10 najbardziej zaangażowanych uczniów, czyli tych, którzy zebrali najwięcej zużytych baterii i przynieśli je do naszej szkoły:

I miejsce – Cyprian Smoliński

II miejsce – Dawid Kosecki

III miejsce – Filip Broda

IV miejsce – Weronika Strzelczyk

oraz Natalia Mazur, Mateusz Nowakowski, Julia Perek, Zuzanna Jurczyńska, Michał Mędakowski, Alan Żuławiński.

Wszystkim uczestnikom zbiórki – nawet tym, którzy przynieśli jedną baterię – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i gratulujemy właściwej postawy ekologicznej!!! 🙂 🙂 🙂

W bieżącym roku szkolnym – 2020/2021 – NIE ZBIERAMY baterii w szkole.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści