Sosnowiecki Rajd Przygodowy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu organizuje 19 września 2015 roku w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu – Kazimierzu Górniczym zawody na orientację pd. “1. Sosnowiecki Rajd Przygodowy”.

Zawody kierowane są między innymi do dzieci i ich rodziców bądź innych członków rodziny. Będą polegały na poszukiwaniu tzw. “punktów kontrolnych” oznaczonych na specjalnie przygotowanej mapie Parku oraz wykonywaniu różnego rodzaju zadań sprawnościowych bądź logicznych.

Przewidziano nagrody dla zwycięzców, ale także dla pozostałych uczestników Rajdu, wśród których zostaną rozlosowane upominki w postaci sprzętu sportowego. Ponadto dla każdego uczestnika przygotowana zostanie koszulka z materiału o specjalnych właściwościach technicznych.

Szczegółowe informacje ws. Rajdu znaleźć można na stronie internetowej: www.rajd.mosir.sosnowiec.pl.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści