Stroik wielkanocny – konkurs

Stroik wielkanocny

W dniach 11-19 marca 2024 roku po raz IV w Przedszkolu Miejskim nr 51 został zorganizowany konkurs plastyczny „Stroik wielkanocny”.

Był to konkurs skierowany do naszych wychowanków i ich opiekunów. Jak każdego roku na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac.

Przedszkolne jury miało trudne zadanie podczas wyłaniania zwycięzców.

Oto laureaci:

I miejsce:

Michalina Skowron gr. VIII

Szymon Prusicki gr. VI

II miejsce:

Jakub Gołąb gr. VII

III miejsce:

Zofia (gr. I)  i Antoni Bedla (gr. IV)

Wyróżnienia:

Liliana Rachwał gr. I, Emilia Wieczorek gr. V, Pola Ratuszny gr. I, Magdalena Maśląg gr. I, Anna Sekuła gr. IV, Lena Prusicka gr. II, Pola Kowalik gr. VII, Emilia Lipińska gr. I, Aleksander Lipiński gr. VI.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody.

Składam serdeczne podziękowania partnerom naszego konkursu za ufundowanie nagród:

Teatr Zagłębia w Sosnowcu

Maxi Pizza Sosnowiec

Baby Fit Sosnowiec

Ninja Park Atrakcji Sosnowiec

Wrotka Katowice

Osoba prywatna

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, kreatywność i wkład pracy włożony w wykonane stroiki.

W dniu 26 marca 2024 wszystkie prace zostały dostarczone do Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Sosnowcu ul. Szymanowskiego.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkiej Nocy składamy wszystkim serdeczne życzenia wiosennej radości, rodzinnych spotkań i mokrego dyngusa.