Sukces uczniów w konkursie SIR

Nasi Uczniowie znaleźli się w grupie 20 najlepszych drużyn w Polsce  w konkursie Social Innovation Relay (SIR).

Uczniowie z klasy 8 B: Kornelia Bubel, Matylda Kieszkiewicz, Nadia Makowska i Szymon Polewczak utworzyli grupę Armata Team i uczestniczyli od stycznia 2020r. w programie i konkursie SIR. Jest to międzynarodowy konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych , na najlepszy innowacyjny pomysł biznesowy odpowiadający na potrzebę społeczną w jednym z sektorów:

Sukces uczniów jest tym większy, że jesteśmy jedyną w Polsce szkołą podstawową, która zakwalifikowała sie do programu i konkursu!

Konkurs organizowany jest we współpracy z Nationale-Nederlanden. Dzięki uczestnictwu w SIR uczniowie zyskują doświadczenie i praktyczne umiejętności oraz profesjonalne doradztwo niezbędne dla rozwoju przyszłej kariery zawodowej dzięki mentoringowi ze strony pracowników NN.

Uczniowie do 30 kwietnia muszą przesłać business plan – Social Business Idea Canvas.

Do Finału krajowego zostanie wybranych 10 najlepszych pomysłów w Polsce.

Trzymamy kciuki!!!

POWODZENIA!!!

Opiekun Jolanta Czapla

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści