Sukcesy Muzyczne Naszych Uczniów

Dzisiaj grupa 7 uczniów: Mateusz Tomczak, Amelia Klikiewicz, Natalia Wieczorek, Emilia Komendarczyk, Emilia Falkiewicz, Paulina Tomczak i Weronika Korczyńska wystąpiła w Zagłębiowskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej. To konkurs muzyczny, który znalazł się w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.
Poziom startujących uczestników był bardzo wysoki, a nasi uczniowie uplasowali się na następujących pozycjach:
Amelia Klikiewicz – 2 miejsce w kategorii klas 1-3;
Mateusz Tomczak – wyróżnienie w kategorii klas 1 – 3;

W kategorii klas 4 – 6:
Emilia Falkiewicz – 3 miejsce;
Natalia WieczorekEmilia Komendarczyk – wyróżnienie.

GRATULACJE!!!
Tekst: mgr Marzena Szydło

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści