Sukcesy uczniów w konkursach fizycznych

Nasza Szkoła może pochwalić się fizycznym laureatem i finalistą– uczniami klasy 8a, Borysem Wawrzynów, który uzyskał tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym   z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych z województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022 oraz Maciejem Ryszką, który uzyskał tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych z województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022.

 

Maciej Ryszka i Borys Wawrzynów w roku szkolnym 2021/2022 dumnie reprezentowali swoją szkołę w konkursach przedmiotowych z fizyki.

 

W dniu 24 marca br. Maciej Ryszka i Borys Wawrzynów zdobyli wyróżnienie w XXIII Wojewódzkim Konkursie Fizycznym im. prof. Waldemara Zillingera „Zillingierki fizyczne” odbywającym się w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu.

Gala Mistrzów odbędzie się 27.04.22 w IV Liceum Ogólnokształcącym.

 

Brawo!!!

Borysowi i Maćkowi gratulujemy sukcesów!!!

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści