Sukcesy w konkursie przyrodniczym “Najpiękniejsze zakątki naszego miasta”

Znów nasi uczniowie na podium. Trójka szóstoklasistów zgarnęła pełną pulę nagród w konkursie przyrodniczym “Najpiękniejsze zakątki naszego miasta”. Mikołaj Twaróg zajął I miejsce, Maciej Twaróg był drugi, a Alicja Sikorska – trzecia.

Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 15 w Sosnowcu, a uczniowie musieli wykonać plakat na zadany temat. Cała trójka, odbierając nagrody, uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu i zakończeniu obchodów Dni Ziemi w Sosnowcu. Impreza odbyła się na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Goście mieli też okazję wysłuchać bardzo interesującego wykładu doktora Marka Rumana na temat ciekawostek hydrologicznych i mgr Elżbiety Markowiak na temat Sosnowca oraz zobaczyć skoki z budynku słynnej “Żylety”.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści