Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października 2021r. w naszej szkole odbyła się  XI edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji uczniowie klas IV-VI wzięli udział w szkolnym drużynowym konkursie matematycznym „Ekspert tabliczki mnożenia”. Uczestnicy mieli okazję wykazać się   biegłą znajomością tabliczki mnożenia, wiedzą matematyczną oraz umiejętnością pracy w zespole. Najlepsze okazały się drużyny:

  • w kategorii kl. IV: Szymon Rokita, Patryk Musialik IVa
  • w kategorii kl.V: Maja Pawlak, Agata Majsterek Va
  • w kategorii kl.VI: Marcin Kata, Szymon Gromadzki VI a

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy Wam  wiedzy i sprawnego liczenia i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści