Świętujemy 40 lat

Szanowni Państwo,

 

prosimy o wypożyczenie pamiątek związanych z naszą szkołą. Chętnie zbieramy:
gadżety z lat 80- 90 tych (piórniki, tarcze szkolne, fartuszki, zeszyt, podręczniki – jeśli nie zostały spalone na ognisku klasowym 🙂, trofea szkolne, sportowe itp. zdjęcia, przedstawiające naszą szkołę w przeszłości (budynek, okolica, klasy, imprezy szkolne itp). Zdjęcia można zeskanować lub sfotografować- wersje cyfrowe zdjęć proszę przesłać na adres pani Magdaleny Zabielny: fiku2501@op.pl, natomiast wszelkie fanty rzeczowe do pani Magdaleny Żak lub na godzinę wychowawczą.
Zdjęcia i pamiątki posłużą do zrobienia wystawy o naszej szkole. Wszystkie pożyczone rzeczy zostaną zwrócone po uroczystej gali obchodów 40 lecia szkoły. Zdjęcia wydrukowane z wersji cyfrowej nie będą opisywane z imienia i nazwiska (zachowujemy oczywiście anonimowość osób udostępniających pamiątki).

 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści