Szkolne Akcje Charytatywne

Zapraszamy do włączenia się w miarę możliwości w SZKOLNE AKCJE CHARYTATYWNE:

1. „Opatrunek na ratunek” – Do końca października można przynosić: bandaże, opatrunki, plastry, igły, strzykawki oraz rękawiczki jednorazowe. Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora (https://medycynamisjach.org/opatrunek-na-ratunek)
2. Projekt „Szkoła z misją” – zbiórka: klocków Lego i Cobi, telefonów komórkowych,srebrnego złomu np. uszkodzonej biżuterii, baterii, płyt CD/ DVD, tzw. drobniaków – bilon w zagranicznej i polskiej walucie (tej aktualnie używanej oraz tej, która wyszła już z obiegu). Za przekazane surowce szkoła otrzymuje punkty, które później zamieniane są na nagrody (więcej informacji znajduje się na stronie organizatora – www.szkolazmisja.pl).
3. „Każdy znaczek wspiera misje” – zbiórka ostemplowanych znaczków pocztowych. Prosimy samemu nie odklejać znaczków! Każdy znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem. Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora – www.seminarium.org.pl).
Zbiórka plastikowych zakrętek na rzecz Hospicjum św. Tomasza w Sosnowcu(więcej informacji znajduje się na stronie organizatora www.hospicjum.sosnowiec.pl) oraz inne cele charytatywne.
Akcja „Opatrunek na ratunek” potrwa do końca października, pozostałe do końca maja 2020 r. Wymienione powyżej dary można przynosić do nauczycieli religii !
Z góry dziękujemy za zainteresowanie i zaangażowanie !

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści