Szkolny konkurs fotograficzny „Zjawiska przyrodnicze”

Został rozstrzygnięty szkolny konkurs na najlepsze zdjęcie zjawiska przyrodniczego. Wpłynęło kilkanaście zdjęć. Wszystkie bardzo dobrej jakości i  przedstawiające w sposób interesujący temat konkursu, dlatego bardzo trudno było wyłonić zwycięzcę. Jury, w związku z tym, przyznało cztery równorzędne, pierwsze miejsca. Otrzymali je następujący uczniowie: Chmara Michał – kl.VIb

Twaróg Maciej – kl.IVa

Twaróg Mikołaj – kl.IVa

Słyk Wiktor – kl.IVc

Przyznano również wyróżnienia następującym  uczniom: Natalii Lipińskiej – kl.IVc, Markowi Mleczko – kl.Va, Mateuszowi Mleczko – kl.IVa, Alicji Chmara – kl.IVa, Antoninie Marszałek – kl.Va.

Zdjęcia zostaną zaprezentowane w FOTOKĄCIKU

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści