Szkolny konkurs recytatorski “Witaj, wiosno!”

7 kwietnia 2016 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski „Witaj, wiosno!”. Zgłosiło się do niego aż 29 uczestników z klas I-III, mieli oni za zadanie wyrecytować wiersz o tematyce wiosennej. Dzieci były bardzo przejęte, towarzyszyła im lekka trema, jednak mimo to wszyscy wspaniale się zaprezentowali. Komisja miała niełatwe zadanie z wyborem zwycięzców, po naradzie zostali wybrani:
I miejsce – Emilia Falkiewicz, kl. III c
II miejsce – Gabriela  Wójcik, kl. III c
II miejsce – Zuzanna Adamczyk, kl. I e
III miejsce – Maja Dąbrowiecka, kl. I e
III miejsce – Iga Rakoczy, kl. I c
Ponadto wyróżnieni zostali:
Angelika Zając, kl. II c
Dominika Żółtak, kl. II d
Dawid Jaworski, kl. II a
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści