TAK dla czystego powietrza – konkurs

Uczennica klasy 2c Julia Gaweł zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym „TAK dla CZYSTEGO POWIETRZA” zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i współfinansowany ze środków Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020. Praca konkursowa miała być tematycznie związana z przyrodą. Ze zmianami jakie zaszły lub powinny zajść w otoczeniu uczniów, dzięki środkom Unii Europejskiej wykorzystanym na ochronę środowiska, w tym na ochronę powietrza. Pracę konkursową Julia wykonała w formie zdrapki przedstawiającej zanieczyszczone środowisko. W miarę zdzierania ciemnej zadymionej powłoki drewnianym serduszkiem, ukazuje się czyste i kolorowe środowisko do którego wszyscy dążymy stąd temat pracy „Gdy znika smog pojawiają się kolory”.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści