Turniej tańca nowoczesnego “Taniec poplątaniec”

21 kwietnia w zaprzyjaźnionym Przedszkolu Miejskim nr 51 odbył się V turniej tańca nowoczesnego “Taniec poplątaniec”. Nie mogło więc tam zabraknąć roztańczonych Smerfów i Gumisiów. Jak pomyśleli, tak zrobili i fantastycznie zatańczyli…

Smerfy zaproponowały skoczną wiązankę tańców góralskich. Spódnice dziewcząt fruwały aż po sufit, ciupagi chłopców stukały rytmicznie, a nogi same rwały się do podskoków. Gumisie z kolei zaproponowały własną wersję słynnego utworu z musicalu “Grease”. Dzieciaki tak rozgrzały atmosferę, że nawet jury nie mogło spokojnie usiedzieć na miejscach. Pewnie dlatego wszystkim występującym wykonawcom przyznano I miejsce i wręczono pamiątkowe statuetki.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści