Udział w akcji pt. “Adoptuj list do Świętego Mikołaja”

Klasa 7a wzięła w tym roku udział w akcji “Adoptuj list do Świętego Mikołaja”. Uczniowie i rodzice wraz z wychowawczynią, Panią Agnieszką Czernek, zrealizowali marzenia Oli, która mieszka w jednej z placówek opieki zastępczej województwa śląskiego.

“Upolowanie” takie listu wcale nie było łatwe. Tuż po opublikowaniu na stronie internetowej listy rozchodziły się w okamgnieniu i trzeba było mieć nie tylko refleks, ale przede wszystkim masę szczęścia, żeby jakiś list “przygarnąć”. Nam udało się dopiero w drugiej turze publikacji listów – mówi jeden z rodziców zaangażowany w przedsięwzięcie. Tworzenie paczki nie sprawiło większych problemów, a przyniosło wszystkim satysfakcję z czynienia dobra.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści