VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Już wkrótce będziemy obchodzić VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja ta przeznaczona jest dla uczniów klas III, IV, V i VI, a polegać będzie na przypomnieniu sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób.

Od 19 do 23 września 2016 r. będzie można sprawdzić swoją wiedzę wypełniając losy w czasie przerw, za każdy bezbłędnie wypełniony los zdobywa się naklejkę, natomiast za 5 naklejek – Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

W kolejnym tygodniu (26.09 – 30.09) odbywać się będą konkursy przeznaczone dla Ekspertów, podczas których wyłonimy Mistrzów Tabliczki Mnożenia klas III, IV, V i VI.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Agnieszka Czernek i Paulina Dolińska

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści