VII Międzyszkolny konkurs matematyczno – przyrodniczy

„Drużynowy Łamacz Głowy”

W dniu 5 marca 2018r odbyła się w Szkole Podstawowej nr 16 w Sosnowcu VII edycja międzyszkolnego konkursu matematyczno-przyrodniczego „Drużynowy Łamacz Głowy”.   Do rywalizacji przystąpiło 7 dwuosobowych drużyn uczniów klas 6 sosnowieckich szkół podstawowych: SP 19, SP 21, SP 37, SP 39, SP 42, SP 45, SP 46. W czasie konkursowych zmagań uczniowie pracowali wspólnie w zespołach 2-osobowych. W I części konkursu drużyny rozwiązywały test matematyczny (13 zadań zamkniętych oraz 1 zadanie – uzupełnienie tabeli z zamianą jednostek pola), w części II odpowiadali pisemnie na pytania z przyrody przedstawione w postaci prezentacji multimedialnej. Nasza drużyna w składzie: Szymon Polewczak i Tomasz Stokłosa zajęli II MIEJSCE. Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści