Walczymy z uzależnieniami w cyberprzestrzeni

Walczymy z uzależnieniami w cyberprzestrzeni

26 listopada 2019 roku odbyła się w Sali Koncertowo-Teatralnej “Muza” Gala Finałowa Konkursu “Szkoła Wolna od Uzależnień w Cyberprzestrzeni”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Specjalną nr 30 w Sosnowcu, przy wsparciu Urzędu Miejskiego, NZOZ „Nasza Przychodnia” oraz Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wśród zaproszonych gości znalazła się pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 42 Agnieszka Czernek oraz uczestnicy konkursu -grupa uczniów z klasy 7c i 7b wraz z opiekunem panią Renatą Wadowską- Małek. W czasie gali okazało się, że nakręcony przez nas filmik, mający być przestrogą przed nadmiernym korzystaniem z Internetu i portali społecznościowych, zdobył pierwsze wyróżnienie. To dla nas sukces, bo na realizację projektu mieliśmy bardzo mało czasu i rywalizowaliśmy z 25. innymi szkołami. Cieszymy się, że nasze przesłanie zostało dostrzeżone i docenione.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści