Warsztaty śniadaniowe “Jem zdrowo!”

W ramach edukacji prozdrowotnej uczniowie klasy Id wzięli udział w warsztatach śniadaniowych “Jem zdrowo!” zorganizowanych we współpracy z uczennicami klasy Va, Weroniką Garycką i Wiktorią Więckowską.


Uczniowie przynieśli do szkoły niezbędne składniki spożywcze, które posłużyły im później do komponowania pięknych i zdrowych kanapek. Zestawy składały się z szynki, sera, jajka, pomidora, rzodkiewki, szczypiorku lub z innych – wybranych przez uczniów – składników.

Pod koniec warsztatów uczennice klasy Va wybrały najpiękniejsze kanapkowe kompozycje i ogłosiły wyniki “Konkursu na najładniejszą kanapkę”:

I miejsce: Paulina Bartela

II miejsce: Miłosz Janus

III miejsce: Maria Stępińska

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody, a następnie apetycznie prezentujące się kanapki zostały przez wszystkich uroczyście zjedzone.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści