Wielkanoc w grupie VI „Żabki”

W dniu 12.04.2022 r. w Grupie VI Żabki odbyło się Spotkanie Wielkanocne z Rodzicami. Dzieci przygotowały montaż słowno- muzyczny, opowiedziały o tradycjach i symbolice Świąt Wielkanocnych. Zaprezentowały taniec „Kurcząt i kogutów”, wystawiły „Przedstawienie dyngusowe”.

Zaprosiły Rodziców do wspólnej zabawy przy piosence „ My jesteśmy zającami”. Były odwiedziny zajączków i upominki świąteczne dla dzieci i Rodziców oraz słodki poczęstunek.

Następnego dnia Żabki zaprosiły na przedstawienie Świąteczne młodsze dzieci z grupy Misie i Kotki.

Fragmenty naszych występów można zobaczyć na poniższych filmikach i zdjęciach.

Filmik 1
Filmik 2

Grupa VI Żabki wraz w nauczycielami składa wszystkim życzenia zdrowych, pełnych wiosennej radości i nadziei Świąt Wielkanocnych, mokrego dyngusa i wesołych spotkań rodzinnych.