Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!

26 maja to czas uroczystych chwil dla wszystkich Mam. Klasa IIb już na początku miesiąca rozpoczęła tajemny “Projekt Mama i… Tata”.

GALERIA ZDJĘĆ

Zakupione zostały drewniane figurki przedstawiające sylwetkę mamy i taty. Zostały one następnie przyozdobione kolorami, co było samodzielną decyzją każdego ucznia (co dawało niejednokrotnie dość zaskakujący efekt całości). Następnie figurki zostały wyposażone w podstawki, co pozwala już podejrzewać, że prace mogą stać się oryginalną ozdobą w domu.

Uczniowie klasy II b postanowili jednocześnie wyprzedzić pewne fakty – jako że koniec roku wypada 22 czerwca, nikt nie chciał, by przez tę okoliczność zapomniano o Dniu Taty (który przecież jest już podczas… wakacji).

Nie ma więc znaczenia żadna przyszła data – najważniejsza jest pamięć i uśmiech każdego dziecka podczas realizacji naszego tajemnego projektu.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści