Wycieczka do wiejskiej zagrody

Biedronki i Jeżyki w gospodarstwie „Wiejska zagroda”

Dnia 9 maja odbyła się wycieczka dzieci z grup przedszkolnych Biedronki i Jeżyki do wiejskiej zagrody. Jest to miejsce dla wszystkich miłośników zwierząt. Na miejscu serdecznie powitali nas właściciele i wytłumaczyli jak należy się zachować pośród zwierząt aby pobyt był bezpieczny i przyjemny. Dzieci przytulały i karmiły przysmakami mieszkańców zagrodykozy, kury, barany, króliki, kotki, pieski, świnki, krowę Basiulę.

Kolejnym punktem naszej wycieczki była przejażdżka traktorem z przyczepą, dzieci były zachwycone, nie chciały wysiadać. Przedszkolaki bawiły się w ogrodzie przy zagrodzie, którego główną atrakcją był zamek dmuchany. Na koniec właściciel rozpalił ognisko na którym upiekliśmy przepyszne kiełbaski.

Serdecznie dziękujemy właścicielom za gościnę.
Polecamy zagrodę do odwiedzenia z rodziną

– miejsce wyciszenia, kontemplacji przyrody, oderwania się od hałasu miasta.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.