Wycieczka do Zatorlandu

17.06.2014r. dzieci z oddziału przedszkolnego  01 kl. IVb oraz  wychowawcy,  uczestniczyli  w wycieczce do Zatorlandu.
Wycieczkę rozpoczęliśmy spacerem po parku ruchomych dinozaurów. Podczas przechadzki ŚCIEŻKĄ EDUKACYJNĄ w starym lesie, można było usłyszeć i zobaczyć naturalnej wielkości  okazy prehistorycznych zwierząt. Wśród nich nie tylko dinozaury , ale także gady latające. Gigantyczne roślinożerne zauropody, dinozaury pancerne, największy na świecie poruszający się T-Rex oraz wiele innych , a było ich kilkadziesiąt.

Zobacz galerię

Po części edukacyjnej udaliśmy się do LUNA PARKU gdzie korzystaliśmy z różnych atrakcji rozrywki i rekreacji.

Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone oraz z nowym bagażem wiedzy z zakresu prehistorii.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści