Wycieczka klas drugich do Jura Parku w Krasiejowie

28 maja klasy IIa i IIb miały okazję zobaczyć na własne oczy niesamowity świat dinozaurów. Wycieczka do Krasiejowa obfitowała w mnóstwo atrakcji: zwiedzenie prehistorycznego oceanarium i Jura Parku z przewodnikiem. Ponadto uczniowie przejechali się (dosłownie!) przez multimedialny “Tunel Czasu”, gdzie zobaczyli proces kształtowania się naszej planety. Młodzi turyści zwiedzili także pawilon muzealny “Dinopark”, gdzie mogli na własne oczy zobaczyć największe w Europie skamieniałości triasowych gadów i płazów.

 

Wycieczka to także czas na zakupy – dzieci kompletowały pamiątki związane z dinozaurami. Później nastąpił czas pełnego relaksu – wizyta w Parku Rozrywki, gdzie można było do woli korzystać z udostępnionych atrakcji. Na strudzonych wycieczkowiczów czekał ostatni punkt wycieczki – obiad. Po całym dniu wrażeń można było spokojnie wracać do domu.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści