Wycieczka klasy IIa

17 marca klasa II a wybrała się na przedświąteczne zajęcia do Zamku Sieleckiego. Dzieci poznały tam wielkanocne zwyczaje i obrzędy, odkryły rozmaitość kraszanek, pisanek i palm wielkanocnych oraz wspólnie ustalili, co należy włożyć do koszyczka wielkanocnego. Dzieci uczestniczyły też w warsztatach plastycznych, podczas których wykonały wielkanocne zające. Po zajęciach klasa, korzystając z pięknej pogody, poszła do ogrodu jordanowskiego w Parku Sieleckim, gdzie wszyscy świetnie się bawili. Wycieczka była bardzo udana, dzieci wróciły zadowolone.