Wycieczka w Pieniny

7 maja bieżącego roku uczniowie klas VIb, Va, Vb pojechali na dwudniową wycieczkę w Pieniny. W pierwszym dniu uczestniczyli w najsłynniejszej atrakcji tych okolic czyli w spływie Dunajcem. Wjechali również wyciągiem krzesełkowym na Palenicę. Wieczorem bawili się na dyskotece w ośrodku „Pod Taborem”. W drugim dniu wybrali się do jednej z największych przyrodniczych osobliwości znajdującej się w miejscowości Jaworki za Szczawnicą – do Wąwozu Homole. Potem wszyscy mogli podziwiać z pokładu stateczku kursującego po Zbiorniku Czorsztyńskim położone na stromych skałach zamki: w Niedzicy i Czorsztynie. Zmęczeni ilością atrakcji, ale zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do domu dopiero wieczorem.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści