WYNIKI II REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKO-PLASTYCZNEGO

WYNIKI II REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKO –  PLASTYCZNEGO:

„WIERZYĆ TO ZNACZY UFAĆ, KIEDY CUDÓW NIE MA”

POŚWIĘCONEGO POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

KATEGORIA RECYTATORSKA

I miejsce – WERONIKA KIJOWSKA – wiersz p. t.„ Drzewa niewierzące”,

Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący –

p. Katarzyna Bochniak

II miejsce – SARA KRAJNIEWSKA  – wiersz p. t.„ Co to znaczy kochać ?”,

Szkoła Podstawowa nr 25 w Dąbrowie Górniczej, kl. V, nauczyciel przygotowujący –

p. Agnieszka Krajniewska

II miejsce – GABRIELA GĘBOREK – wiersz p. t.„ O fidze”,

Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – s. Jozuela

Małgorzata Biernat

III miejsce – OLIWIA DUDZIŃSKA – wiersz p. t.„ Sprawiedliwość”,

Zespół Szkół Katolickich w Sosnowcu, kl. IV, nauczyciel przygotowujący –

p. Aleksandra Woźniak

III miejsce – PIOTR BARAŃSKI– wiersz p. t.„ Naucz się dziwić”,

Zespół Szkół Katolickich w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący –

p. Beata Borzym

Wyróżnienia:

PATRYCJA OSTROWSKA  – wiersz p.t. „Rozmowa z Karmelem” ,

Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu,  kl. VI, nauczyciel przygotowujący –

p. Katarzyna Bochniak

MATYLDA ADAMCZYK   – wiersz p. t. „Nie Anioł Stróż”,

Szkoła Podstawowa w Sławkowie, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Beata Boroń – Butyńska

AMELIA HOPPE –  wiersz p. t. „W okularach”,

Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu,  kl. VI, nauczyciel przygotowujący –  p. Beata Szafraniec

JAN MADEJCZYK  – wiersz p. t. „Naucz się dziwić”,

Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu,  kl. VI, nauczyciel przygotowujący –  p. Barbara Mularczyk

JAKUB SKOWRON – wiersz p. t. „Nieobecny jest”,

Zespół Szkół nr 1 w Bukownie kl. VI,  nauczyciel przygotowujący – p. Barbara Płotnikowska

 

KATEGORIA  PLASTYCZNA

I miejsce – ADRIANNA OLESIŃSKA –  ilustracja do wiersza p. t.„ Wiersz dla dzieci o mędrcach”,

Zespół Szkół Katolickich w Sosnowcu, kl. III, nauczyciel przygotowujący –

p. Teresa Imioł,

II miejsce – ALICJA SWOBODA  – ilustracja do wiersza p. t.„ Kim jest anioł”,

Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu, kl. II, nauczyciel przygotowujący – s. Jozuela

Małgorzata Biernat

III miejsce – OLGA PYTASZ – ilustracja do wiersza  p. t.„ W klasie”,

Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej, kl. II, nauczyciel przygotowujący – p.

Elżbieta Doniec i o. Piotr Wojnowski OFM Conv.

Wyróżnienia:

ROKSANA POLAŃSKA – – ilustracja do wiersza p. t.„ W okularach”,

Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu, kl. I, nauczyciel przygotowujący – s. Jozuela

Małgorzata Biernat

OLIWIER RODEK – ilustracja do wiersza p. t.„ Kiedy mówisz”,

Szkoła Podstawowa nr 25 w Sosnowcu, kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Maria

Rodak

MARIUSZ SCHAB – ilustracja do wiersza p. t.„ Ogień”,

Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. II, nauczyciel przygotowujący – p. Klaudia

Kwiatkowska

 

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ZA ROK !

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści