Zajęcia teatralne w klasie Va

W ramach zajęć szkolnych z języka polskiego klasa Va przygotowała autorskie scenariusze, których tematyka dotyczyła między innymi konfrontacji dzisiejszej młodzieży z postaciami historycznymi lub legendarnymi.  Zespoły teatralne spędziły owocny tydzień w szkolnej czytelni, opracowując scenariusze bazujące na treści określonej legendy polskiej. Poszczególne grupy przygotowały spektakle w tradycyjnej formie (zapewniły bogatą scenografię oraz odpowiednie kostiumy), ale również wykorzystały nowoczesne formy ekspresji (w formie nagranego filmu; szczegóły poniżej). Widownia była zachwycona, czyżby to wstęp do przyszłej kariery aktorskiej?

http://www.youtube.com/watch?v=o0RFLynIINM&feature=youtu.be
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści