Zespół muzyczny ARMATA BAND na scenie!!!

Zespół muzyczny ARMATA BAND na scenie!!! 19 grudnia nasz zespół muzyczny wystąpił na scenie na sosnowieckiej “Patelni” w ramach Kiermaszu Świątecznego. 41 osób z klas 4-7 zaśpiewało i zagrało 8 kolęd i pastorałek. Występ naszych uczniów zatrzymał przy scenie sporą grupę słuchaczy. Ludzie byli wzruszeni, składali gratulację i wszyscy poczuliśmy świąteczny nastrój. Występowaliśmy w bardzo ciężkich warunkach przy kilkustopniowym mrozie. Po zejściu ze sceny nagrodzono nas gromkimi brawami, uczniowie udzielali wywiadu dla reporterek z Liceum im. Korczaka. Wśród publiczności znalazło się też kilku rodziców i nasze Panie Dyrektor. W nagrodę po koncercie Pani Dyrektor zaprosiła nas na pączki!!!


Krótka relacja filmowa

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści