Konkurs Regionalny – wyniki

WYNIKI  VI REGIONALNEGO KONKURSU

POŚWIĘCONEGO POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

„TO WSZYSTKO PSU NA BUDĘ BEZ MIŁOŚCI”


KATEGORIA RECYTATORSKA

Szkoły  Podstawowe kl. IV – VIII

I miejsce – ANNA CIOSK  – wiersz p.t. „Do moich uczniów”, Szkoła Podstawowa nr 3 w Czeladzi, kl. VIII, nauczyciel przygotowujący – p. Anna Wieteska

I miejsce – JAKUB CIOSK  – wiersz  p.t. „O maluchach”, Szkoła Podstawowa nr 3 w Czeladzi, kl. V , nauczyciel przygotowujący – p. Małgorzata Głowacka

II miejsce – ANTONI ZIMNAL  – wiersz  p.t.„ Skrupuły pustelnika”, Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu, kl. VIII, nauczyciel przygotowujący – p. Wiesława Stradomska

III miejsce – ARKADIUSZ FATYGA  – wiersz  p.t. „O łasce Bożej w brzydkim kościele”, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Anna Lorenc

Wyróżnienia:

KATARZYNA SZCZĘŚNIAK  – wiersz  p.t. „ Sprawiedliwość”, Zespół Szkół w Gołaczewach , kl. V, nauczyciel przygotowujący – ks. Michał Surma

NADIA NOWAK  – wiersz p.t. „Kim jesteś”, Szkoła Podstawowa nr 6 w Będzinie, kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Małgorzata Chojnacka

JULIA CHLEBOWSKA – wiersz p.t. „Powitanie”, Szkoła Podstawowa nr 13  w Będzinie, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Elżbieta Gwiazda

WIKTORIA WARECKA – wiersz p.t. „Oświadczyny”,  Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Edyta Żybort

 

 KATEGORIA PLASTYCZNA

Szkoły  Podstawowe kl. I – III

I miejsce – MATEUSZ KOPEĆ   – praca do wiersza p. t.„Arka”, Szkoła Podstawowa w nr 4 w Czeladzi, kl. II , nauczyciel przygotowujący – p. Agnieszka Spyrka

II miejsce – MARIANNA STROJEK   – ilustracja do wiersza p.t.”Nie tylko my”, Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej kl. I, nauczyciel przygotowujący – p. Ewa Młoczkowska

III miejsce – GABRIELA LATAŁA  –wiersz  p. t.„O lasach”, Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, kl. II, nauczyciel przygotowujący – p. Elżbieta Dziwosz

Wyróżnienia:

NATALIA MAKSYM – ilustracja do wierszy p.t. „Matka Boska Zielonooka: i „Matka Boska Błękitna”, Szkoła Podstawowa nr 46 w Sosnowcu, kl. I, nauczyciel przygotowujący – p. Barbara Siwek.

KRZYSZTOF WILK – ilustracja do wierszy p.t. „Mrówko, ważko, biedronko”, Szkoła Podstawowa nr 4 w Czeladzi  kl. I, nauczyciel przygotowujący – p. Ewa Golec

GRACJAN KOWALSKI – ilustracja do wiersza p.t. „ Matka Boska Błękitna”, Szkoła Podstawowa nr 30 w Sosnowcu, kl. III autystyczna, nauczyciel przygotowujący – p. Izabela Godzisz

JULIA GAWEŁ – ilustracja do wiersza p.t. W klasie”, Zespół Szkół nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. I, nauczyciel przygotowujący – p. Klaudia Kwiatkowska

 

GRATULUJEMY  I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ZA ROK !

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści