Akcja czytelnicza dla przedszkola

AKCJA CZYTELNICZA DLA PRZEDSZKOLA

 „PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ”

Bookcrossing jest to niekonwencjonalna forma popularyzacji czytelnictwa, która polega na przekazywaniu książek innym czytelnikom. Mamy w domach pokaźne księgozbiory książek dla dzieci, z których już nie korzystamy, a książka żyje tylko wtedy, gdy jest w rękach czytelnika. Weźmy książkę i przekażmy ją dalej, wtedy spełni ona swoje zadanie.

  Teraz jest taka okazja!

        W korytarzu naszego przedszkola znajduje się półka z książkami. Będzie można na niej zostawić swoją książkę. Książki zostaną poddane kwarantannie , a gdy to już będzie bezpieczne ze względów epidemiologicznych, będzie można  wziąć do domu  inną, która spodoba się Państwa dziecku:)

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści