Chłopcy Mistrzami Sosnowca, Dziewczęta III w 4-boju lekkoatletycznym

Drużyna chłopców złożona z uczniów klasy sportowej VI a pod przewodnictwem Trenera Grzegorza Mentel nie miała sobie równych w Mistrzostwach Sosnowca w 4-boju Lekkoatletycznym wygrywając z dużą przewagą punktową . Zwycięstwo w tych zawodach potwierdziło dominacje Naszej szkoły w tegorocznych zmaganiach o Najbardziej Usportowioną Szkołę Podstawową w Sosnowcu, która zostanie w Czerwcu br. nagrodzona na Gali Mistrzów. Dziewczęta Nasze Szkoły również osiągnęły świetny rezultat ulegając jedynie SP 6 oraz SP 38 zajmując III miejsce i podobnie jak chłopcy awansowały do Finałów Rejonowych .

Skład dziewczęta  -Sikora Nadia, Bałtrukiewicz Blanka, Zygulska Klaudia, Olech Maja, Piątek Barbara, Więckowska Dominika.

Skład chłopcy – Żaczek Jakub, Feliks Mateusz, Olszewski Mikołaj, Dądela Kacper, Adamczyk Dawid, Petlak Dawid.

Gratulujemy !!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści