Od najmłodszych lat z piłka nożną za pan brat

W dniu 13.03.2013 r w naszej szkole miała miejsce kolejna edycja turnieju piłki nożnej “Od najmłodszych lat z piłka nożną za pan brat” organizowanego przez SP 38 oraz UKS TRAMP dla uczniów klas I-III. Udział wzięło 8 drużyn z sosnowieckich szkół podstawowych.

Reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez Marcina Morawca prezentując ofensywny, efektowny i niezwykle widowiskowy styl gry po emocjonujących rozgrywkach zdobyła I miejsce pokonując w półfinale drużynę SP 4 a następnie w finale po zaciętym spotkaniu 2:0 drużynę SP 19.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt , że nasza szkoła tryumfowała w tych rozgrywkach po raz trzeci z rzędu ( 2011, 2012, 2013 )

 

Skład zwycięskiej drużyny:

Damian Paliga(br), Michał Barć (kpt.), Daniel Stach, Hubert Skwara-Sych, Marek Mleczko, Kacper Mazur,Klaudia Kowalska, Mateusz Żaczek, Filip Kaczmarczyk

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści