Armata VII Szkołą w Polsce w Piłce Ręcznej w Finale Igrzysk Dzieci w kategorii chłopców.

Armata 7 w Polsce !!! To ogromny sukces Sosnowieckiego Szczypiorniaka, który 1 raz brał udział w Mistrzostwach Polski i dość pechowo odpadł ze strefy medalowej ulegając w ćwierćfinale Szkole Podstawowej z Kętrzyna 10;12(6:6). Trenerami Naszej drużyny jest Mentel Grzegorz I Trener Filipiak Krzysztof II Trener. Zawodnikami są uczniowie klasy VI a oraz Mateusz Mleczko VII a. Wyniki meczy grupowych:

Sosnowiec – Jabłonki 13:10
Sosnowiec – Kwidzyn 12:12 k. 2:3
Sosnowiec – Legnica 17:6
Ćwierćfinał
Sosnowiec – Kętrzyn 10:12
O miejsca 5-8
Sosnowiec – Oborniki 13:14
W meczu o 7 miejsce pokonujemy Sp z Zawadzkiego 23:16 (14:8). Gratulujemy

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści