Mamy medal…trzecie miejsce w województwie

W dniu dzisiejszym dziewczęta z naszej szkoły osiągnęły wielki sukces…zostały medalistkami finału wojewódzkiego w piłce nożnej. Po nie udanym meczu półfinałowym sprężyły się i po bardzo ciężkiej walce wygrały mały finał zdobywając brązowe medale w Śląskiej Lidze Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Skład drużyny: Nadia Sikora, Dominika Więckowska, Klaudia Zygulska, Gabriela Wójcik, Wiktoria Piechowicz, Gabriela Musiał, Oliwia Kurylas, Paulina Wołoch, Wiktoria Skwarek, Milena Grabowska, Blanka Bałtrukiewicz, Olga Rakoczy.

Statułetkę za najlepszą zawodniczkę naszej drużyny otrzymała Wiktoria Piechowicz

Dziewczętom gratulujemy i oczekujemy takiego sukcesu w roku kolejnym

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści