Bezpieczne ferie

Ferie rozpoczynają się 14 lutego i potrwają do 27 lutego.

 
Życzymy Wam wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego. Pamiętajcie, że ferie to czas aby odpocząć od szkoły i obowiązków z nią związanych. Powinny być czasem wyjątkowym, w głównej mierze ukierunkowanym na odpoczynek i przyjemności, ale ograniczonym normami i granicami, które towarzyszą Wam każdego dnia, takimi, jak m.in. obowiązki domowe 🙂
 

Odpoczywajcie, cieszcie się kontaktami z bliskimi, jednak zawsze dbajcie o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmujcie działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Mamy nadzieję, że zasady, o których wam przypominamy będą doskonałym kierunkowskazem gwarantującym bezpieczne spędzenie ferii zimowych.
Życzymy wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku!

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści