Biedronki i Jeżyki w Kinie Helios Sosnowiec

          15.11.2023r. Biedronki III i Jeżyki V wybrały się do Kina Helios w Sosnowcu, by wspólnie obejrzeć film animowany “Psi Patrol – Kosmo Psy”.  Dzieci skorzystały z rozrywki kulturalnej w iście VIP-owskich warunkach. Cała sala kinowa była przeznaczona do naszej dyspozycji. Kameralne grono i swoboda, dostosowywanie przez pracowników kina natężenia dźwięków audio oraz oświetlenia spowodowały, że dzieci czuły się w pełni bezpiecznie.
 


 
          Po obejrzeniu filmu dzieci nie kryły zachwytu. Produkcja miała wartościowy przekaz. Nauczyliśmy się, że ważna jest praca zespołowa, wsparcie, wiara w innych, jak również to, że każdy ma prawo do odmienności (tolerancja). Na koniec dzieci mogły przespacerować się po korytarzach kina i przyjrzeć się jak budynek wygląda od środka: gdzie znajdują się kasy biletowe, banery z repertuarem i plakaty filmowe oraz ekspozycje, przejścia/korytarze do sal kinowych oraz krótka instrukcja jak wygląd pokój z projektorem i miejsce wyświetlenia filmów – ekran, scena i kotara.
 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści