Budki dla kotów żyjących na wolności

Po raz kolejny ogłaszam akcję ”Budki dla kotów żyjących na wolności”.  Budki muszą być solidnie wykonane (tylko takie przyjmuję ).  Najlepiej karton oklejony grubą warstwą styropianu (z każdej strony) dodatkowo oklejony ochronną warstwą folii. Otwór wejściowy nie może być zbyt duży i najlepiej jeśli jest z boku – wtedy kot ma się gdzie schronić przed wiatrem . Budki będą stały w czasie zimy na naszych osiedlach. Za budkę można dostać 40 pkt z zachowania. W młodszych klasach – wspaniale. Ze względu na poniesione koszty (zakup materiałów) można wykonać je w dwie osoby.  Mogę przesłać  na e-maila instrukcję wykonania takiej budki. Zbieram je w Sali  nr 27 .

Katarzyna Szymiec

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści